Hakkımızda

 
          25 yılı aşkın süredir piyasada şantiye ve teknik ofislerde deneyim kazanmış 12 kişilik teknik kadromuz ile  Proje müelliflerine, Yatırımcı firmalara, Müteahhit firmalara teknik konularda (Detaylı metraj, keşif metraj), Birim Fiyat Analizi, İş programları, Mukayeseli Keşif Hazırlığı vb.)  hizmet sunarak adımızı en iyi şekilde duyurmayı ve markalaşmayı hedeflemiş bulunmaktayız.
         Teknik kadromuz; 3 Mimar, 3 İnşaat Mühendisi, 1 İnşaat Teknikeri, 2 Makine Mühendisi, 2 Elektrik Mühendisi olmak üzere 11 kişiden oluşmaktadır. Konusunda deneyimli bu kadromuz ile yurtiçi ve yurtdışı projelerde ÜSTYAPI: (bina, köprü, havaalanı, Çevre tanzimi, Tarihi Eser ve Restorasyon v.b.) ALTYAPI: (karayolu, demiryolu, kanalizasyon, içmesuyu, doğalgaz vb)  işlerin tüm gruplarının (Mimari, Betonarme, Elektrik tesisatı, Elektronik tesisatı, Makine tesisatı, Altyapı, Peyzaj) metrajlarını detaylı olarak hazırlayarak sektörde öncü bir firma olmayı hedeflemiş bulunmaktayız.
          Türkiyenin neresinde olursanız olun hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirmek ve sizi memnun etmek için çalışıyoruz. İstanbul da keşif metraj ihale dokümanı hazırlıyoruz

Sayfamızı Paylaşın

Sayfa Galerisi